O nás

Symfonie je vzdělávací společnost působící na trhu od roku 2001. Zaměřuje se na týmové, manažerské, prezentační, komunikační a lektorské dovednosti. Samotná nabídka seminářů vychází z vlastní praxe lektorů, z přesvědčení, že je nejprve potřeba něco umět a sám to dělat, aby to bylo možné později předávat dalším osobám. V současnosti nabízí pouze firemní semináře, šité na míru konkrétním zákazníkům.

Díky osobním zkušenostem lektorů se zaměřujeme i na nová témata související s elektronickou komunikací, videokonferencemi, interaktivními technologiemi a audiovizuálními technologiemi.

Mezi naše spokojené zákazníky patří: Mediaresearch s.r.o; Regie Radio Music spol. s r.o.; AMDEN SK; SY Wiring Technologies; Bílý kruh bezpečí; Agnes o.s.; Hnutí Duha; Člověk v tísni; Ministerstvo vnitra ČR a další.

  Jan Halász Jan Halász – specialista na metodiku výuky a lektorské dovednosti. Absolvent Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity, od roku 1994 se věnuje vzdělávání dospělých. Působil jako manažer a lektor Prezentační univerzity. Pracoval jako obchodní konzultant společnosti AV MEDIA se zaměřením na moderní audiovizuální technologie. Je spoluautorem publikací Pedagogové proti drogám, Právo pro každého, seriálu o přípravě vizuálních pomůcek v časopise Personál a infolistu Komunikace, zpracovaného pro Školu občanské iniciativy – Hnutí DUHA. Absolvoval řadu výcvikových programů vedených našimi i zahraničními lektory.

Martin Hollý – dvouprofesní lektor se zaměřením na outdoorové projekty, práci s týmem, manažerské dovednosti, zvládaní stresu a komunikační dovednosti. Spolupracoval s několika domácími a zahraničními vzdělávacími agenturami, spolupodílel se na vytváření edukačních a tréninkových programů. Jeho dlouholetá zkušenost v práci s koňmi, znalosti z evoluční psychologie, sociální komunikace a základů pedagogiky poskytují rámec, který využívá pro tvorbu vzdělávacích modulů začleňujících do výuky koně. Druhou jeho profesí je psychoterapie a poradenství v krizových situacích